Yunus Bilen, gözyaşları arasında toprağa verildi

Yunus Bilen, gözyaşları arasında toprağa verildi

Sarıkamış'ta yolcu otobüsünün şarampole uçtuğu kazada hayatını kaybeden Yunus Bilen toprağa verildi.

Kazada ölen 8 kişiden biri olan makine mühendisi Yunus Bilen(27)’in cenazesi sabah saatlerinde ailesi tarafından alınarak, Kars merkez Hz. Ali Çarşı Camisine götürüldü. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına Kars Vali Vekili Muhammed Furkan Tuna, Vali Yardımcıları Ramazan Taşkın ve Muhammed Enes Çıkrık ile Yunus Bilen’in ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze namazının ardından Yunus Bilen, yakınlarının gözyaşları arasında Yeni Mahalle mezarlığında toprağa verildi.

3 kardeşin en büyüğü olan Makine Mühendisi olan Yunus Bilen’in iş görüşmesi için Eskişehir’e gittiği, iş görüşmesi sonrası memleketine geri gelmek için otobüse bindiği öğrenildi.

yunus-bilen-gozyaslari-arasinda-topraga-verildi-1.jpgyunus-bilen-gozyaslari-arasinda-topraga-verildi-2.jpgyunus-bilen-gozyaslari-arasinda-topraga-verildi-3.jpgyunus-bilen-gozyaslari-arasinda-topraga-verildi-4.jpgyunus-bilen-gozyaslari-arasinda-topraga-verildi-5.jpgyunus-bilen-gozyaslari-arasinda-topraga-verildi-6.jpgyunus-bilen-gozyaslari-arasinda-topraga-verildi-7.jpg