Yenişehir'e Yepyeni Bir Yüz Gelecek

Yenişehir'e Yepyeni Bir Yüz Gelecek

Mehmet Akif Atmaca, Kars Yenişehir Mahallesi Muhtar Adaylığını açıkladı.

Yenişehir'e Yepyeni Bir Yüz Gelecek

Mehmet Akif Atmaca, Kars Yenişehir Mahallesi Muhtar Adaylığını açıkladı.

‘Daha temiz ve yaşanabilir mahalle için’ sloganıyla adaylığını duyuran Mehmet Akif Atmaca, ‘Mahallemiz için en iyisi’ iddiasıyla hizmet sözü vererek, destek istedi. Mahallenin bir ferdi olarak yaşanan sıkıntıları ve sorunları yakinen bildiğinin altını çizen Atmaca; “Sorunları çözmeye ve hizmet etmeye adayız’ dedi.

Kaliteli, güvenilir ve istikrarlı bir yönetim,
Eğitimli, bilgili ve tecrübeli bir yönetim,
Mahalle ve mahalleli iç içe bir yönetim,
Projeleri ve azaları ile fark yapabilecek bir yönetim

Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Akif Atmaca kimdir?,

17ç04.1977 yılında Kars’ta doğdum. İlk, ortaokul ve lise eğitimimi Kars merkezde bulunan okullarda tamamladım. Çeşitli dallarda kendi işyerimi çalıştırdım. 2010 yılında Türkiye'nin tanınmış cep telefonu distribütörlerinden KVK Teknik Servisler, Erzurum Bölge Saha ve Bayii Yöneticiliği görevlerinde 3 yıl çalıştım. Daha sonra yine dünya markası ve Türkiye pazarının lideri Samsung servisler Erzurum Bölge Müdürlüğü’nde 10 yıl süre ile yönetici pozisyonlarında, 14 yıl bayii yöneticiliği yaptım. Bu yıl çıkan kanun ile EYT emekliliğimle Kars’ta ve mahallemde sizlere hizmet için teveccühünüzle muhtar adayı oldum.
Yüksek eğitimlerimi sırası ile;
Anadolu Üniv. Bankacılık ve Sigortacılık (önlisans) mezun
Kafkas Üniversitesi İşletme Yönetimi(önlisans) mezun 3.
Anadolu Üniv İşletme(lisans) mezun ve 4. İstanbul Aydın Üniv. Mahalli İdareler ve Yöneticilik(yükseklisans) devam etmekteyim.

Çok sayıda eğitim ve yöneticilik dallarında sertifikalara sahibim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.
EĞİTİM, TECRÜBE VE YÖNETİCİLİK PROFİLİMLE SİZLERDEN DESTEK, BEN VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMDAN HİZMET. YENİŞEHİR’E YEPYENİ BİR YÜZ GELECEK. SELAMLAR, SEVGİLER..