Yeniden Rehaf Partisi’nin Kars Adayı belli oldu

Yeniden Rehaf Partisi’nin Kars Adayı belli oldu

Günlerdir merakla beklenen Yeniden Refah Partisi’nin Kars Belediye Başkan Adayı belli oldu.

Tacettin DURMUŞ

31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nin Kars Belediye başkan adayının Uğur Şen olduğu kesinleşti.

Yeniden Refah Partisinin Kars Belediye Başkan Adayı Uğur Şen, Ankara’da partisinin genel başkanı Fatih Erbakan ile çektirdiği fotoğrafını Kars basını ile paylaştı.

Uğur Şen yaptığı açıklamada “Yeniden Refah Partisi Kars Belediye Başkan Adaylığını Şahsıma tevdi eden Başta Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a MKYK üyelerine, Partimizin genel merkez teşkilatına, il başkanına, il teşkilatına, maddi ve manevi desteklerini benden esirgemeyen gönül dostlarıma ve dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Uğur ŞEN Kimdir?

Ardahan Göle doğumlu olan Uğur ŞEN, Kars İl Müftülüğünde Murakıp ( denetleyici) olarak görev yapan, aynı zamanda, Diyanet-SEN Kars Şube Başkanlığı ve Kars Memur-SEN başkan yardımcılığı görevlerini de yapmış olan ŞEN, Cami kürsülerinden yapmış olduğu etkili vaazlarıyla, ilkeli duruşuyla ve dürüst kişiliğiyle tanınmaktadır. Yıllardan beridir ikamet ettiği, ekmeğini yediği, suyunu içtiği ve havasını teneffüs ettiği Kars’ımıza, bir vefa borcu olarak hizmet etmek istediğini söyleyen ŞEN, beş yıl yurt dışı görevi yaparken, gezme fırsatı bulduğu birçok Avrupa ülkesi ve şehrinde bizatihi müşahede ettiği, modern şehirlerin alt yapısının ve belediye hizmetlerinin aynısını Kars’a taşımak ve Kars’ımızı modern bir şehir haline getirmek istediğini söyleyen ŞEN, 31 Mart yerel seçimlerde; Maşeri vicdanın ve aklı selimin galip gelip seçimi kazanacaklarına inancının tam olduğunu söyledi. Kafkas Üniversitesinde İslam Hukuku alanında Yüksek Lisans yapan Uğur ŞEN Evli ve 3 çocuk babası olup, Almanca ve Arapça bilmektedir.