Satranç turnuvasına katılan gazeteci ve polis ödüllendirildi

Satranç turnuvasına katılan gazeteci ve polis ödüllendirildi

Kars’ta Polis Haftası nedeniyle düzenlenen satranç turnuvasına katılan gazeteci ve polis memuruna İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç tarafından plaket verildi.

İl Halk Kütüphanesinde düzenlenen Satranç Turnuvası’nın açılışını İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Başkomiser Emirhan Buğra Barak ile Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve İhlas Haber Ajansı İl Temsilcisi Işık Çapanoğlu yaptı. Çekişmeli geçen karşılaşma da dostluk kazandı. Satranç Turnuvası’na 80’in üzerince öğrenci katılım sağladı. Dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Turnuvanın açılış törenini yapan Başkomiser Barak ve Gazeteci Çapanoğlu’na plaketlerini İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç takdim etti.

satranc-turnuvasina-katilan-gazeteci-ve-polis-odullendirildi-4.jpgsatranc-turnuvasina-katilan-gazeteci-ve-polis-odullendirildi-2.jpgsatranc-turnuvasina-katilan-gazeteci-ve-polis-odullendirildi-5.jpgsatranc-turnuvasina-katilan-gazeteci-ve-polis-odullendirildi-3.jpgsatranc-turnuvasina-katilan-gazeteci-ve-polis-odullendirildi-6.jpgsatranc-turnuvasina-katilan-gazeteci-ve-polis-odullendirildi-1.jpg