Özcan Müçük “Kars'a olan sevdam yalnızca bu seçimlerle sınırlı değildir.”

Özcan Müçük “Kars'a olan sevdam yalnızca bu seçimlerle sınırlı değildir.”

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerinde bağımsız Kars Belediye Başkan adaylığını açıklayan Özcan Müçük Kars halkına teşekkür etti.

Adnan KARAHAN

Aday olmasının engellendiği ana kadar sahada çalışmalarımı devam ettirdiğini hatırlatan Özcan Müçük yaptığı yazılı basın açıklamasında; “Devletimize olan bağlılığımız gereğince bu kararı büyük bir olgunlukla karşılamaktan başka bir düşünce zihnimizde hiçbir zaman oluşmadı.” Dedi.

Kars Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olduğunu açıkladığı ilk günden bu ana kadar Kars halkının kendisini bağrında bastığını açıklamasında belirten Özcan Müçük, ”31 Mart 2024 yerel seçimlerinde bağımsız Kars Belediye Başkan adayı olarak müracaat ettim. Kars merkez başta olmak üzere en ücra mahallelerinde bile halkımız beni bağrına bastı. Aday olmamın engellendiği ana kadar sahada çalışmalarımı devam ettirdim. Seçimlere katılamamış olsam da şahsıma gösterilen büyük ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Kars Belediye Başkanı olmasam da canımdan aziz bildiğim hemşehrilerimin emrinde ve hizmetinde olmaya devam edeceğim. Kars'a olan sevdam yalnızca bu seçimlerle sınırlı değildir. Bu can bu bedende oldukça Kars'a hizmet sevdamdan geri durmayacağım. Tüm Karslı hemşehrilerime minnettarım. Beni bağrına basan aziz Kars halkından helallik diliyorum, hakkınızı helal edin. Özcan Müçük her daim Kars halkının emrinde ve garibanın yanında olmaya devam edecektir. Serhat şehrimin güzel insanları; Muhterem Kars halkına teşekkürlerimi iletiyorum. En derin saygılarımla...” dedi.

Bir 8 kişi ve yazı görseli olabilir

Beğen

Yorum Yap

Paylaş