Kars’ta trafik kazası: 5 yaralı

Kars’ta trafik kazası: 5 yaralı

Kars’ta ARAS EDAŞ’a ait pikap ile TANAP’a ait minibüs çarpıştı. Kazada 2’si kadın 5 kişi yaralandı.

Saat 12:30 sıralarında İnönü Caddesi’nden seyreden 06 CET 036 plakalı ARAS EDAŞ’a ait pikap ile Hakim Ali Rıza Aslan Caddesinden seyreden 38 EE 876 plakalı TANAP’a ait minibüs çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle minibüs devrildi. Kazayı gören vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda 112 Acil Sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Kaza nedeniyle çift şeritli yol tek şeride düşürüldü.

Kazada yaralanan Ç.C. ve D.P.Ö. ile E.T., V.Ç. ve F.Ö. olmak üzere toplam 5 kişi ambulanslarla Harakani Devlet Hastanesi ve Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralıların genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaza yapan araçların bölgeden çekici ile çekilmesinin ardından trafik tekrar çift şeride açıldı.

karsta-trafik-kazasi-5-yarali-1.jpgkarsta-trafik-kazasi-5-yarali-2.jpgkarsta-trafik-kazasi-5-yarali-3.jpgkarsta-trafik-kazasi-5-yarali-4.jpgkarsta-trafik-kazasi-5-yarali-5.jpgkarsta-trafik-kazasi-5-yarali-6.jpgkarsta-trafik-kazasi-5-yarali-7.jpgkarsta-trafik-kazasi-5-yarali-8.jpgkarsta-trafik-kazasi-5-yarali-9.jpg