Kars güne trafik kazaları ile uyandı!

Kars güne trafik kazaları ile uyandı!

Kars - Arpaçay ve Kars - Selim Karayolu üzerinde meydana gelen iki ayrı trafik kazası şehir genelinde üzüntü yarattı.

Tacettin DURMUŞ

Kars’ta Arpaçay Karayolu üzerinde Çamçavuş Köyü yakınlarında sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasının ardından, öğlen saatlerinde de Kars - Erzurum Karayolunda üzerinde Selim’e 4 kilometre mesafede meydan gelen feci trafik kazası meydana geldi.

Arpaçay yolu üzerinde yaşanan trafik kazasında 1 kamyon ile özel aracın çarpışması sonucu her iki araçta kullanılamaz hale geldi. Araçların sürücüleri ve araç içerisinde bulunan yolcular tedavilerin yapılması için hastanelere kaldırıldı.

Selim’de feci trafik kazası: 1 ağır yaralı

Öte yandan Kars - Erzurum Karayolunda üzerinde de öğlen saatlerinde Selim’e 4 kilometre mesafede meydan gelen feci trafik kazasında bir kişi ağır yaraladı.

Meydana gelen kazada tarla sürmek için seyir halindeki 36 ABC 399 plakalı traktör ile kango tipi araç kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile yan yatan traktörün sürücü ağır yaralanırken, diğer araç ise kullanılamaz hale geldi. Devrilerek yan yatan traktör sürücünün uzun süre asfalt üzerinde ağır yaralı bir şekilde sağlık ekiplerini beklediği belirtildi.

Edinilen ilk bilgilere göre her iki araçta bulunan yaralıların daha sonra hastanelere kaldırıldığı öğrenildi.

kars-gune-trafik-kazalari-ile-uyandi.jpegkars-gune-trafik-kazalari-ile-uyandi-001.jpegkars-gune-trafik-kazalari-ile-uyandi.jpgkars-gune-trafik-kazalari-ile-uyandi.jpeg