Hoş Geldin Bebek Projesi Devam Ediyor

Hoş Geldin Bebek Projesi Devam Ediyor

Kars Belediyesinin ihtiyaç sahibi ailelerin bebekleri için hazırladığı ‘hoş geldin bebek projesi’ kapsamında yardım malzemeleri ailelere ulaşmaya devam ediyor.

Adnan KARAHAN

Proje kapsamında; Kars SYD Vakfı ve İl Sağlık Müdürlüğü iş birliğinde belirlenen bebek sahibi olacak ihtiyaç sahibi ailelerin mutluluklarına ortak olmak ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek amacıyla uygulamaya konulan ‘Hoş Geldin Bebek Projesi’nin aralıksız bir şekilde devam etmekte olduğu bildirildi.

Yapılan açıklamada, “Proje kapsamında yeni doğan bebekler için hazırladığımız içerisinde; hastane çıkış seti, anne kucağı, çocuk bezi, ateş ölçer, hijyen seti, ilk oyuncağı gibi 23 kalemden oluşan Hoş Geldin Bebek paket yardımları ekiplerimizce ailelerimize adreslerinde teslim edilmektedir. Sosyal Belediyecilik anlayışı kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerimiz için yaptığımız sosyal yardım çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.” Denildi.

hos-geldin-bebek-projesi-devam-ediyor.jpghos-geldin-bebek-projesi-devam-ediyor-001.jpghos-geldin-bebek-projesi-devam-ediyor-002.jpg