Gültekin Ve Uludaşdemir’in Kamu Kurum Ve Oda Ziyaretleri Devam Ediyor

Gültekin Ve Uludaşdemir’in Kamu Kurum Ve Oda Ziyaretleri Devam Ediyor

CHP Kars Belediye Başkan Adayı Dindar Gültekin ve İl Başkanı Onur Uludaşdemir 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Adnan KARAHAN

Belediye meclis adaylarının da kendilerine eşlik ettiği CHP Kars Belediye Başkan Adayı Dindar Gültekin ve İl Başkanı Onur Uludaşdemir, bugün de bazı kamu kurum ve odaları ziyaret ederek, partilerinin halkçı belediyeciliğini anlattı.

Gültekin ve Uludaşdemir başkanlığındaki CHP heyeti, ilk olarak Kars Milli Eğitim Müdürlüğünü ardından da Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ile Kadastro Müdürlüğünü ziyaret etti. Daha sonra da Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Kars Gazeteciler Cemiyetini de ziyaret eden CHP Kars Belediye Başkan Adayı Dindar Gültekin, İl Başkanı Onur Uludaşdemir ve belediye meclis üyeleri 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim sonuçlarının Ülkemize ve İlimize hayırlı olmasını dilediler.

gultekin-ve-uludasdemirin-kamu-kurum-ve-oda-ziyaretleri-devam-ediyor.jpggultekin-ve-uludasdemirin-kamu-kurum-ve-oda-ziyaretleri-devam-ediyor-001.jpggultekin-ve-uludasdemirin-kamu-kurum-ve-oda-ziyaretleri-devam-ediyor-002.jpggultekin-ve-uludasdemirin-kamu-kurum-ve-oda-ziyaretleri-devam-ediyor-003.jpg