CHP’nin Kars milletvekili adayları tanıtıldı

CHP’nin Kars milletvekili adayları tanıtıldı

14 Mayıs'ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri Genel Seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kars milletvekili adayları tanıtıldı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri Genel Seçimleri için milletvekili adaylarını Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) bildiren siyasi partiler, aday tanıtım toplantılarına başladı. CHP Kars İl Başkanlığı tarafından da Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını CHP İl Başkanı Taner Toraman, Deva Partisi İl Başkanı Güven Özen, Saadet Partisi İl Başkanı Erkan Timuroğlu ve Gelecek Partisi İl Başkanı Yavuz Yazar gerçekleştirdi.

İl Başkanlarının konuşmasının ardından adaylar tek tek sahneye çıktı. Sırasıyla Evren Yerdelen, Onur Uludaşdemir ve İnan Akgün Alp sahneye çağrılarak kamuoyuna tanıtıldı. Tanıtım toplantısı hatıra fotoğrafının çekimiyle sona erdi.

chpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-1.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-2.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-3.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-4.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-5.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-6.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-7.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-8.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-9.jpgchpnin-kars-milletvekili-adaylari-tanitildi-10.jpg