​​​​​​​Çelik Başarı Koleji Yine Birinci...

​​​​​​​Çelik Başarı Koleji Yine Birinci...

LGS’nin daimi şampiyon okulu derece yapan öğrencileri ile bir araya geldi.

Çelik Başarı Koleji; İl Derecesi yapan öğrencileri, öğrenci velileri ve öğretmen kadrosu ile birlikte basın mensuplarının karşısına geçtiler.

Gerçekleşen basın toplantısının öncesinde öğrencilere plaket verildi. İl 1’incisi Başak KOP il dışında olduğundan katılamadı. İl 2’incileriden Utku Çağan ACAY, İl 3’üncülerinde Muhammet Ali GÜNDÜZ ve dördüncü Sude GÜRBÜZ okul yöneticilerinden plaketlerini aldılar.

Toplantıda okul müdürü Aziz YILDIRIM :Öncelikle güçlü öğretmen kadromuza teşekkür ediyorum şampiyon öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyorum. Çelik Başarı Koleji olarak her sene bu gururu yaşıyoruz. 16’ıncı yılımızdan 12’si Türkiye 1’inciliği olmak üzere 14 defa il birinciliği elde ediyorsak bu tesadüfü olmayan gerçek bir başarıdır. Zaten biz hiçbir başarının tesadüf olmadığına inanıyoruz dedi.

Kurucu Temsilcisi Metin TORAMAN; “Atalar derki ne ekersen onu biçersin biz de okul olarak emek ettik, azim ettik, yoğun bir çalışma ektik istikrar ektik onu başarı diye biçtik ve bu başarıda öğrencilerimizin, ailelerinin ve öğretmenlerimizin payı oldukça yüksek bu güzel sonucu bize yaşatan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ortaokul Eğitim Koordinatörü Tahsin ATEŞ; Her sene olduğu gibi bu senede LGS şampiyonlarını çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Kuruluşundan itibaren 16 yılda 12 Türkiye 1’inciliği, 14 kez Kars 1’inciliği çıkarmanın tesadüf olmadığı, her yıl disiplinli ve bilinçli çalışmanın ürünü olduğu bilmenizi isterim. Bu başarının kaynağı olan öncelikle deneyimli öğretmen kadromuza sonrasında değerli velilerimize teşekkür ederim. Biliyorum ki öğrencilerimiz çok güzel yerlere gelip her zaman bizi gururlandıracaktırlar. Yolları bahtları açık olsun.

İlkokul Eğitim Koordinatörü Beyhan SELÇUK; LGS uzun ve yorucu bir süreç çok emek ettiniz ve çok çalıştınız hepinizin yolu açık olsun. Bundan sonraki hayatınız başarılarla dolu olsun. Bu süreçte emek veren tüm öğretmenlerimize ve bizlerden desteğini eksik etmeyen velilerimize çok teşekkür ediyorum.

aaaaaaa-002.jpgbbb-006.jpgccccc-004.jpgdd-071.jpg

xx-069.jpg